Apie musProdomus


Naujienos

Kontaktai
Parduodame
DUK
1. Kaip man sudaryti siūlymą?

Atsakymas: norint pateikti pasiūlymą pasirinkite "Sukurti skelbimą". Ten Jūs užpildysite atitinkamą gyvenamųjų ar komercinių objektų formą. Prašome užpildyti pilnai. Po nusiuntimo Jūsų pasiūlyti duomenys bus įtraukti į mūsų sistemą po 24 valandų.

2. Kaip man susisiekti su pardavėju/ nuomotoju?

Atsakymas: norėdami surasti tinkamą pasiūlymą prašome naudotis "Greitoji paieška". Po to Jūs galite susisiekti su siūlančiu asmeniu telefonu arba elektroniniu paštu.

3. Ar mano duomenys saugūs?

Atsakymas: Taip, žinoma. Mes konfidencialiai saugome Jūsų duomenis. Žinokite, kad Jūsų duomenys gali matyti kiti lankytojai.

4. Kaip nuosavybės ir nekilnojamojo turto prekybos sistema veikia?

Atsakymas: Promodus nuosavybės ir nekilnojamojo turto prekybos sistema siūlo greitą ir patogią galimybę parduoti objektus. Susidomėjęs klientas taip pat gali rasti patinkantį objektą greitai ir lengvai ir tiesiogiai susisiekti su siūlančiu asmeniu tiesiogiai.

5. Kaip mes galime pamatyti siūlomus objektus?

Atsakymas: norėdami patirti pirmą siūlomo objekto įspūdį pažiūrėkite paveiksliuką pasiūlyme. Norėdami susitarti susitikti prašome susisiekti su pardavėju.

6. Ar parašytos kainos yra fiksuotos?

Atsakymas: parašytos kainos yra galutinės, įskaičiuojant ir mokesčius, jeigu nėra pateiktos kitos informacijos. Dėl konkretaus kainų derėjimosi prašome tiesiogiai susisiekti su pardavėju.

7. Ar galima mokėti užsienio valiuta?

Atsakymas: taip, galima. Lietuvoje atsiskatymas Euro valiuta jau galimas. Jei norite atsiskaityti kita valiuta, turite susisiekti tiesiogiai su siūlančiu asmeniu.

8. Ar užsieniečiai gali pirkti nuosavybę ir nekilnojamąjį turtą Lietuvoje?

Atsakymas: nuosavybės įgyjimas ne Lietuvoje gimusiems bus galimas po septynių metų, kai Lietuva įstos į Europos Sąjungą (2011 metais). Tuo tarpu be problemų galima nusipirkti nekilnojamąjį turtą tokį kaip butai, ar namai. Geriausias būdas sužinoti visas skirtingas įgijimo galimybes yra asmeninė konsultacija. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu.

9. Kaip aš galiu panaikinti savo siūlymą?

Atsakymas: jei Jūsų pasiūlymas daugiau neaktualus, tai jis neturėtų būti skelbiamas. Prašome atsiųskite trumpą pastabėlę adresu pro@prodomus.lt Mes jį panaikinsime kiek galima greičiau.

10. Kaip aš galiu pridėti paveiksliuką savo pasiūlymui?

Atsakymas. Pasirinkę "Sukurti skelbimą" Jūs turitę galimybę įdėti 5 paveiksliukus. Atsiminkite, kad paveiksliukai maksimaliai gali užimti 100 kilobaitų. Kitaip jų pateikimas bus negalimas.
Į viršų